Administrasjon

Avdeling Ål:        32086170
Avdeling Geilo:   32095960 
Avdeling Gol:      32079950 

Adresse: Torget 3, 3570 Ål
E-post: post@ehi.no


Vi har avdelingskontorer på Gol, Ål og Geilo. Våre avdelingsledere har lang erfaring innen elektrofaget og svarer gjerne på din henvendelse.

Avdeling Geilo: Stølsvegen 42, 3580 Geilo
Avdeling Gol:    Husøynvegen 9, 3550 Gol

GEILO   
Daglig leder
Faglig ansvarlig avd. Gol


Jan Einar Rebne

Mobil: 90139540
E-post:
jan.einar@ehi.no
  Avd.leder Geilo
Faglig ansvarlig avd. Geilo
Tor Ove Helling
Mobil: 90060066
E-post:
tor-ove@ehi.no
Saksbehandler Geilo
Lasse Furuseth
Mobil: 90128738
E-post: lasse@ehi.no
 

Kontorleder avd. Geilo
Heidi Karin Rebne
Mobil: 95898470
E-post: heidi@ehi.no

 
ÅL/GOL      
Avd.leder Gol
Bård Bøygaard
Mobil: 90545711
E-post:
baard@ehi.no

Avd. leder Ål
Kjell Evjen
Mobil: 97596930
E-post:
kjell@ehi.no

kjell100.jpg
Saksbehandler
Faglig ansvarlig avd. Ål
Frode Sørensen
Mobil.: 94858123
E-post: frode@ehi.no
  Avd. leder service/industri
Bård Hagen
Mobil: 97509661
E-post:
hagen@ehi.no
bårdh100.jpg
Kontorleder avd. Ål/Gol
Hanne Therese Thorsby
Tlf.: 91381051
E-post: hanne@ehi.no
 hanne 100.jpg